О нама - About us

Soon...

Full Research Professor

  email @ aob.rs Телефон Канцеларија
Branislav Vukotić bvukotic 308-9074 24
Darko Jevremović darko 241-8900 17
Goran Damljanović gdamljanovic 308-9078 28
Luka Popović lpopovic 241-9553 директор
Jelena Petrović jpetrovic 308-9076 22
Milan Ćirković mcirkovic 308-9076 22
Predrag Jovanović pjovanovic 308-9068 16
Srđan Samurović srdjan 308-9074 24
Zoran Simić zsimic 308-9072 20

Associate Research Professor

Ana Lalović ana 308-9074 24
Atila Čeki atila 308-9072 20
Edi Bon ebon 308-9068 16
Ivan Milić milic 308-9069 25
Jelena Kovačević-Dojčinović jkovacevic 308-9077 16
Marko Stalevski mstalevski 308-9068 16
Miroslav Mićić micic 308-9087 27
Nataša Bon nbon 308-9068 16
Nataša Todorović ntodorovic 308-9069 25
Oliver Vince ovince 308-9078 28
Olivera Latković olivia 308-9071 18

Assistant Research Professor

Ana Mitrašinović amitrasinovic 308-9087 27
Đorđe Savić djsavic 308-9077 16
Ivan Živanović izivanovic    
Ivana Milić-Žitnik ivana 308-9069 25
Majda Smole msmole 308-9087 27
Maša Lakićević mlakicevic 308-9068 16
Milan Stojanović mstojanovic 308-9075 22
Milena Jovanović milena 308-9074 24
Miroslava Vukčević mvukcevic 308-9077 16
Monika Jurković mojur 308-9071 18
Slađana Knežević sknezevic 308-9069 25

Research Assistant

Neda Stojković nstojkovic 308-9069 25

Junior Researcher

Igor Planjanin iplanjanin    
Sara Savić sara 308-9087 27

Senior Technical Associate

Miljana Jovanović miljana 241-8929 26
Veljko Vujčić veljko 241-8900 17

Technical Associate

Marko Grozdanović      
Nenad Milovanović nmilovanovic 308-9068 16
Nikola Knežević nknezevic 308-9087 27
Petar Kostić pkostic 027-310-177 АС Видојевица
Sanja Erkapić serkapic 241-8900 17
Vladimir Benišek      

Administrative services and maintainance

Aleksandar Latinkić     241-9357
Gorica Todorović-Mićević   308-8073 14
Ivan Vasić      
Jela Pešić      
Marko Popović marko 308-8073 14
Miodrag Sekulić msekulic 027-310-177 АС Видојевица
Sanja Todorović sanjat 240-4513 Секретаријат
Slobodan Janković   241-9357  
Sreten Stepanović   240-4513 Секретаријат
Stefan Jovanović   027-310-177 АС Видојевица
Vesna Mijatović vesna 308-9063 Библиотека
Vlado Đurđević      

Retired

Bora Jovanović bjovanovic    
Gojko Đurašević gdjurasevic    
Ištvan Vince ivince    
Milan Dimitrijević mdimitrijevic    
Miodrag Dačić mdacic    
Rade Pavlović rpavlovic    
Slobodan Jankov sjankov    
Slobodan Ninković sninkovic    
Vojislava Protić-Benišek vprotic    
Zoran Knežević zoran    
Zorica Cvetković zorica    

 

Read Time: 1 min

Page 1 of 2